Phone

0 850 850 1 227

Mail Us

info@merkezweb.com

Güvenebileceğiniz bir ajans mı arıyorsunuz, sizi anlıyoruz.
Google Reklam

Google Reklamları, markalara sundukları hizmetler ile marka bilinirliğini arttırmada ve tüketicinin markaya kolay ulaşımını sağlamakta büyük avantajlar sunan akıllı bir reklam alanıdır. Google reklamları tıklama başına maliyet sistemi ile çalışan bir algoritmaya sahiptir. Bu da size reklam bütçenizi kendinize göre ayarlama imkanı sağlar. Müşterilerinize sunduğunuz hizmet ya da ürününüzle alakalı hedef kitlenizin gerçekleştireceği aramalar “anahtar kelimeler” olarak belirlenir ve sizlere bir google reklam hesabı oluşturulur. Potansiyel kitleniz bu aramalarda markanızı üst sıralarda görür. Bu sayede hem marka bilinirliğinizi artırır, hem de uyun maliyetle satış stratejinizi geliştirmiş olursunuz. Hem satışlarınızda hem de site trafiğinde artık sağlamış olursunuz.

 

Sektörünüze yönelik potansiyel kitlenizin hangi şekilde arama yaptığı ile ilgili detaylı bilgi almak için Google’ın sunduğu anahtar kelime planlayıcı aracını kullanabilirsiniz. Google Reklamları için bu araç ile sektörünüzde en çok aranan kelimelerin aranma hacimlerini elde edebilirsiniz.

 

İşletmenizi geniş kitlelere ulaştırmanın en kolay yolu olan Google reklamları ile işletmenizi büyütün, sektördeki yerinizi sağlamlaştırırken, rakiplerinizi geride bırakın. Google reklamlarını kullanarak markanızı büyütmek ve satış oranlarınızı yükseltmek için profesyonel ekibimiz ile sizlere tam destek sağlıyoruz. Sertifikalı uzman Google Adwords Reklam ekibimiz ile size özel satış stratejisi geliştiriyoruz. Siz de Google Reklamları ile dijitalin gücünü keşfedin, rakiplerinizin gerisinde kalmayın.

Google Reklam Fiyatları

Google Reklam ücretleri, kullanılan Google reklam modeline göre farklılık gösterir. 5 ayrı Google reklam modeli bulunmaktadır. Bu reklam modelleri; Mercant Center Reklamları, Görüntülü Reklam Ağı, Youtube Reklamları, Gmail Reklamları ve Remarketing Reklamları’dır. Google bu reklam modelleri için tıklama başına farklı maliyet oranları sunar.

Sizin için en doğru reklam modelini belirlemek ve beklenilen verimin alınabileceği günlük bütçe verilerini öğrenmek için uzman bir ajanstan yardım almanız gereklidir. Destex Digital olarak google reklam ücretleri ve reklam çalışmalarına dair tüm sorularınızı yanıtlamaktan memnuniyet duyarız. Sertifikalı uzman ekibimiz sizlere sektörünüze dair tıklama başına maliyet oranları ve kullanacağınız reklam modeli ile ilgili detaylı bilgiler sunar.

Sizi ele, güne reklam ediyoruz.

Hemen başlayalım.