Phone

0 850 850 1 227

Mail Us

info@merkezweb.com

Google Seo
Rakipleriniz sizi izlesin.

SEO arama motorlarında bulunabilmek için hazırlanan sitelerin, arama motorları kriterlerine uyumlu hale getirilmesi kavramını ifade ediyor. SEO’nun amacı, arama motorlarında internet sitelerinin görünür hale gelmesi ve mümkün olduğundan birçok insan tarafından internet sitelerinin bulunabilmesidir.

Profesyonel SEO Hizmeti Almak Neden Önemlidir?

  • Her an destek alabileceğiniz bir firma ile çalışmak karşınıza çıkabilecek sorunları çözüme ulaştırmanızı kolaylaştırır.
  • Profesyonel olmayan ve güvenilir olmayan kişilere yaptırılan SEO hizmeti web sitenizin üst sıralara çıkmasına yardımcı olmamakla kalmayıp, hatalı işlemler sonucunda Google ve diğer arama motorları tarafından ceza görmenize neden olabilir.
  • SEO hizmeti iki konu başlığı altında toplanır, bunlar iç seo ve dış seo olarak adlandırılır. İç seo çalışmalarında yer alan ve yazılım kısmında yapılan çalışmaların başarı getirebilmesi için profesyonel firmalar ile anlaşmalar sağlamak sizler için avantajlı bir durum haline gelecektir.
  • Web sitenize zarar verebilecek çalışmaların dışında, uzun vadeli ve doğal çalışmalar yapılır.
  • Profesyonel yardım almak site çalışmalarınızın daima güncel kalmasını sağlayarak arama motorlarında veya üst sıralarda hit almanızı sağlar.

Aylık SEO Hizmeti

Analizler sonucu belirlenmekte olan anahtar kelimelerin zorluk derecesine ve rekabet düzeyine göre kullanıcılara aylık SEO hizmeti sunulur. Bir çalışmanın bitiş süresini de belirleyen en büyük etken kelimelerin rekabet düzeyi ve web sitenin alt yapılarıdır. Anahtar kelimelere göre farklılık gösteren bu hizmet 3-6-9-12 ay gibi sürelere kadar uzayabilmektedir. Aylık SEO hizmeti alan kullanıcılara anahtar kelimelerin analizlerinin gerçekleştirilmesinin ardından tahmini süreler verilir. Web site sahiplerine verilen tahmini sürelerinin ardından uygulamalara başlanır ve belirli günler içerisinde web site üzerinde gerçekleştirilen SEO çalışmaları kullanıcılara rapor olarak sunulur.

Sonuç Hedefli Hizmet

Web site sahiplerinin bulunmak istediği sıralamaların belirlenmesinin ardından anahtar kelimeler üzerinden anlaşmalar sağlanır. Tahmini belirlenmiş olan sıralamalara yerleşme süreleri konuşularak, web site sahiplerine ücretler karşılığında SEO hizmeti sunulur.

HEMEN FİYAT TEKLİFİ ALIN

Zirve sadece size yakışır.

testimonial

Seo müşteri yorumları